Wizyta delegacji chińskich biur podróży

Na zaproszenie Prezesa Zarządu naszej Firmy w dniach 17-26 lutego 2017 roku wizytowała nas 12 osobowa delegacja reprezentująca czterech chińskich touroperatorów, zainteresowanych nawiązaniem współpracy w zakresie organizacji wycieczek objazdowych po Europie Środkowej. Odbyliśmy szereg rozmów i spotkań. Odwiedziliśmy Warszawę, Kraków, Bratysławę, Budapeszt, Wiedeń i Pragę. Pokazaliśmy naszym gościom najpiękniejsze zakątki Polski i naszych sąsiadów. Smakowaliśmy specjałów narodowych kuchni. Cieszyliśmy się muzyką i trunkami. Zajadaliśmy się też kuchnią chińską. Jedzenie pałeczkami okazało się nie takie trudne.
Wspólnie spędzony czas i profesjonalnie wykonanie przez nas zadanie zaowocowały podpisaniem umów. Określają one zakres współpracy na 2017 rok. Pierwsze grupy z Chin dotrą do nas w połowie roku. Otwierają się przed Gold Tourem wielkie perspektywy na kolejne lata.
Dziękuję pani Dianie Cichy z Inernational Trade & Investment oraz pani Monice Karpińskiej-Krystek z Polsko – Chińskiej Rady Biznesu za profesjonalne wsparcie mojego projektu, pomoc twórczą w trakcie jego realizacji, za życzliwość i okazaną przyjaźń.
Krzysztof Rutkowski