Spotkanie z prof. Stanisławem Nicieją

Dziś na zaproszenie prof. Stanisława Niciei gościłem w Jego magicznej rezydencji - Niciejówce w Pępicach. Z największym w Polsce znawcą i propagatorem historii Kresów Wschodnich odbyłem bardzo interesującą i inspirującą rozmowę.

Czytaj więcej

Wyprawa na Bałkany

Początek roku jest bardzo aktywnym czasem dla naszej firmy. W połowie stycznia Prezes firmy Krzysztof Rutkowski wraz ze swoimi współpracownikami udał się na Bałkany. Celem wyjazdu była przede wszystkim wizytacja hoteli oraz negocjacje umów na nowy sezon.

Czytaj więcej

Spotkanie opłatkowo-noworoczne

W gronie Przyjaciół i Współpracowników przeżyliśmy piękne opłatkowo – noworoczne spotkanie. Łamiąc się opłatkiem dzieliliśmy się sercem i życzeniami. Serdecznościom i nadziei na lepszy Nowy Rok nie było końca. Wspomnienia minionych miesięcy towarzyszyły nam przy długiej kolacji.

Czytaj więcej

Spotkanie opłatkowe w Warszawie

Tradycyjnie spotykamy się pod koniec roku na spotkaniach opłatkowych. W całej Polsce w swoich środowiskach spotykają się Seniorzy. Na wiele spotkań otrzymujemy zaproszenia. W czwartek w Warszawie miałem przyjemność łamać się opłatkiem z Przyjaciółmi z ZR PZERiI z Białołęki.

Czytaj więcej