Truskawiec 04.11-16.11.2017 (2)

W dniach 04-16.11.2017r. w Sanatorium SZACHTAR w Truskawcu przybywała niewielka, ale bardzo sympatyczna grupa osób z Wrocławia. Nasi kuracjusze korzystali z różnorodnych badań i zabiegów leczniczych, którymi dysponuje baza medyczna Sanatorium Szachtar i z których wszyscy byli bardzo zadowoleni.

Niewątpliwie przyczyniła się do tego również wyjątkowo miła obsługa medyczna Sanatorium. Wszyscy uczestnicy turnusu chwalili różnorodne i bardzo smaczne dania serwowane na sanatoryjnej stołówce.
Nasze biuro przygotowało dla gości wiele imprez fakultatywnych. Nasi kuracjusze bawili się na wieczorkach: powitalnym i pożegnalnym. Byli na pięknym pokazie delfinów w miejscowym DELFINARIUM. Byli także na wycieczce z przewodnikiem po Truskawcu i w pobliskim Drohobyczu, na której to poznaliśmy szczegółowo historyczne dzieje tych miast i okolic. Z kolei uczestnicy wycieczki do Lwowa byli zachwyceni tym pięknym miastem, opowieściami przewodnika i pięknym spektaklem „Madame Butterfly” w Operze Lwowskiej. Wszyscy uczestnicy byli także zgodni co do tego, że pobyt w Truskawcu przyczynił się do poprawienia stanu ich zdrowia i już zaplanowali powrót do Truskawca w przyszłym, 2018 roku.

Henryka Gwiazda