Truskawiec 15.05-27.05.2018

W dniach 15-27.05.2018, w Sanatorium POŁUDNIOWY w Truskawcu przebywała grupa bardzo sympatycznych  seniorów z POLANICY ZDROJU.

Nasi kuracjusze czuli się bardzo dobrze w POŁUDNIOWYM, ponieważ przyjechali tu po raz drugi, a niektórzy nawet po raz trzeci. To wszystko mówi samo za siebie, wszyscy byli bardzo zadowoleni ze spokojnej i relaksowej atmosfery panującej w Sanatorium POŁUDNIOWY, a przede wszystkim z opieki lekarskiej, oferowanych tu zabiegów i dobrego wyżywienia.
Podczas pobytu uczestnicy turnusu mogli korzystać również z dodatkowych atrakcji, przygotowanych przez nasze biuro: bawiliśmy się na wieczorkach integracyjnych, zwiedziliśmy Truskawiec z miejscowym przewodnikiem panem Stanisławem Czaplą, który zachwycił nas swoją wiedzą o Truskawcu i swoim oddaniem dla tego miasta, obejrzeliśmy piękny pokaz w Delfinarium i spędziliśmy cudowny wieczór w eleganckiej restauracji z zespołem „Barwy Karpat”. Czas minął szybko i przyszła pora odjazdu. Jednak jeszcze przed wyjazdem grupa zadeklarowała chęć powrotu do Truskawca w przyszłym roku, do tego samego sanatorium i o tej samej porze. Zatem do zobaczenia w Truskawcu!

Henryka Gwiazda