Truskawiec 24.06-06.07.2018

W dniach 24.06-06.07.2018 w Sanatorium POŁUDNIOWY przebywała grupa seniorów z Namysłowa. Nasi kuracjusze już od pierwszego dnia, po konsultacjach lekarskich pili uzdrawiającą wodę „Naftusia” i korzystali z różnorodnych badań i zabiegów oferowanych przez sanatorium.

Wszyscy byli bardzo zadowoleni z bardzo miłej obsługi medycznej i całego personelu sanatorium. Nasi kuracjusze poznali się bliżej na wieczorkach integracyjnych, bawili się wspólnie na niezapomnianym Wieczorze Ukraińskim z zespołem Barwy Karpat, zwiedzili piękny Lwów z super przewodnikiem, obejrzeli zachwycający spektakl w miejscowym DEFINARIUM, a także poznali bliżej historię miasta i Kościoła Katolickiego w Truskawcu.
Do niezapomnianych z pewnością należał będzie również wieczór spędzony na wspaniałym koncercie naszej znanej i lubianej piosenkarki – Sławy Przybylskiej, który to koncert zorganizowało specjalnie dla naszych kuracjuszy Biuro Podróży GOLD TOUR.
To był krótki, ale dużo wnoszący dla naszego zdrowia pobyt w sanatorium. Myślę, że każdy znalazł tu coś dla siebie. Do zobaczenia w Truskawcu w przyszłym roku.

Henryka Gwiazda