Stanisław Korzępa

Ukończyłem studia w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Zielonej Góra na kierunku historia. Wcześniej pracowałem jako wychowawca w Domu Dziecka. Pracowałem także jako nauczyciel historii i edukacji regionalnej w Szkole Podstawowej oraz Gimnazjum.

Byłem także Dyrektorem Gminnego Centrum Kultury. Obecnie prowadzę własną działalność gospodarczą- Usługi przewodnika i pilota wycieczek. Wcześniejsze doświadczenia zawodowe oraz pasja podróżowania i poznawania zabytków, krajobrazów, kultury sprawiły, że mogę się realizować w tym co lubię.

 Od wielu lat zajmuję się zawodowo przewodnictwem i pilotażem. Specjalizuję się w prowadzeniu wycieczek turystycznych jako przewodnik po Dolnym Śląsku, Sudetach, Republice Czeskiej, Saksonii, Słowacji.

Lubię pilotować wycieczki do Włoch, Chorwacji, Litwy, Austrii a także poznawać kolejne kraje ich historię, kulturę oraz obyczaje.
Prowadzę turystów dorosłych, niepełnosprawnych, grupy młodzieży i dzieci, co sprawia mi satysfakcję, ponieważ mogę przekazywać wiedzę o danym kraju, a turysta jest w pełni zadowolony i bezpiecznie wraca do domu.

 Zapraszam na www.przewodnikstas.pl
Posiadam uprawnienia:
Przewodnik Terenowy po Dolnym Śląsku
Przewodnik Górski -Sudecki
Licencjonowany Przewodnik po Pradze
Przewodnik Miejski po Wrocławiu (egzamin)
Pilot Wycieczek.