Ewa Wróblewska

Podróżami i poznawaniem świata zaczęłam fascynować się już w dzieciństwie „połykając” dostępne wówczas książki o podróżach i pokonując dalekie egzotyczne trasy palcem w moim szkolnym atlasie geograficznym. Z czasem doszła fascynacja innymi kulturami oraz ich dziedzictwem historycznym.

Pierwsze moje podróże zaowocowały miłością do Hiszpanii, jej języka, ludzi, przyrody i kultury, do tego stopnia, że pozostałam tam przez pięć lat. W mojej pasji poznawania świata udało mi się odwiedzić wówczas także Danię, Szwecję, Wielką Brytanię, Niemcy, Francję, Włochy, Czechy i Austrię.
Podróże nauczyły mnie docenienia bogactwa naszego kraju oraz szacunku i otwartości na inne kultury, zrozumienia dla odmiennych obyczajów i kultury. Podróżowanie dla mnie to fascynująca przygoda, pasja, którą staram się zarażać towarzyszące mi osoby.

Obecnie zajmuję się zawodowo pilotowaniem wycieczek, przewodnictwem po moim rodzinnym mieście Wrocławiu oraz tłumaczeniem z języka hiszpańskiego. Posiadam uprawnienia pilota wycieczek, przewodnika miejskiego po Wrocławiu, wychowawcy kolonijnego i kierownika wypoczynku. Biegle posługuję się językiem hiszpańskim oraz angielskim i niemieckim. Pilotuję wycieczki (i wykonuję pracę rezydenta opiekując się grupami) do Hiszpanii, Niemiec, Francji, Włoch, Austrii, Czech i Chorwacji.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Nieczytelne? Załaduj ponownie. captcha txt