Marta Foina

Od kilku lat jestem pilotką wycieczek krajowych i zagranicznych z doświadczeniem każdej grupy wiekowej, w tym także dzieci i młodzieży dysfunkcyjnej. Podróże to moja pasja i staram się nią dzielić z uczestnikami wycieczek, które pilotuje. Kocham ruch, aktywność i nowe wyzwania.

Dzięki studiom psychologii na Uniwersytecie Opolskim przebywanie z drugim człowiekiem zawsze jest dla mnie interesującym spotkaniem i fenomenalną wymianą doświadczeń. To z nich czerpię energię i radość.

Moje pilockie doświadczenia wiążę przede wszystkim z Bułgarią, Chorwacją, Czechami, Włochami i oczywiście naszym krajem, ale wciąż pozostaje wiele miejsc, których nie zdobyłam i o których marzę, np.: Australia.

Obsługiwałam już każdy rodzaj imprezy i współpracuję z wieloma biurami, a w tym sezonie mam przyjemność dołączyć do zespołu Gold Tour.
Oprócz pilotowania jestem również specjalistką do spraw Obsługi Widza w teatrze Lalki Aktora im. A. Smolki w Opolu ale także wprawiam się w pracę trenera kompetencji miękkich (i nie tylko) w firmie szkoleniowej ILLUSTRO.

Mam wiele pasji i planów, zarówno w życiu zawodowym i osobistym, do których nie brakuje mi chęci i determinacji . Wierzę, że kropla drąży skałę, a człowiek może dojść w życiu tam gdzie pragnie.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Nieczytelne? Załaduj ponownie. captcha txt